O MNĚ

Jmenuji se Helena Chytrová

Jsem vášnivá žena milující přírodní moudrost, její dary a život. Každý den prožívám naplno.

Starám se o sebe, kvalitně se stravuji. Pravidelnou součástí mého jídelníčku jsou zelené potraviny GW.

Bylinky jsou v mé kuchyni jako doma a pomáhají mi také při léčbě.

Pečuji o své tělo. Vyrábím si domácí kosmetiku a z letité „domasedky“ jsem se stala vášnivou turistkou.

Věnuji se svým myšlenkám. Pečlivě si hlídám, kam směřuji svoji pozornost a energii.

Je mi přes padesát. Jsem zdravá žena plná energie, neužívám žádné léky a žiji bohatě naplněný život.

Více o mně aneb co tomu předcházelo....

Jak se stane, že žena, která má skvělého muže, báječnou rodinu, dům svých snů a profesně dosáhla na vrchol cítí uvnitř pusto a prázdno?

Můj život se zrovna přehoupl do druhé poloviny, když jsem seděla s tatínkem v čekárně na onkologii a sledovala odevzdané a rezignované tváře lidí okolo. Tak tohle mě za pár let čeká taky, říkala jsem si.

Rakovina se táhne naším rodem jako jedovatý had, který si zrovna nevybírá. Strach z nemoci a ze smrti mě doslova sžíral, nejistota byla obrovská a radost ze života se vytratila..

Ale tohle já přece nechci!

Udělám všechno, abych tomu zabránila, vezmu svoje zdraví a svůj život do svých rukou! A tak jsem napnula všechny síly k tomuto cíli. Začala jsem o své tělo pečovat. Dávat si pozor, čím ho živím, jaké myšlenky pouštím do své hlavy. Dbala jsem na dostatek spánku. Přesto tomu stále něco chybělo…

Až jednoho dne jsem spatřila nápis VÁŠEŇ PRO ŽIVOT. Ano! To je ono! To je to, co mi chybí! Vášeň pro život, oheň, který zažehne moje srdce. Pocit, že plním své poslání a využívám svoje dary.

To byl ten den, kdy jsem se rozhodla, že začnu pomáhat lidem. Ne tím, že jim budu prodávat léky, ale tím, že jim ukážu, jak o své zdraví pečovat.

Jak využívat darů přírody, bylinek a zelených potravin. To je moje vášeň a ráda se s vámi o ni podělím.

Co nabízím?

Věnuji se poradenství v oblasti zdravého životního stylu a výživy. Mojí vášní je studovat odborné informace a překládat je do lidštiny, aby jim rozuměl opravdu každý. Provedu Vás cestou od nemoci ke zdraví. Ukážu Vám, že to není nic složitého . Dál už záleží na každém z nás. Jedna věc je teorie a druhá věc je praxe.